День Європейський мов

 

26 вересня відзначається День Європейський мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою.

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі, бо ,перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом.

Студенти 1 курсу Міжнародного права факультетуправа та міжнародних відносин теж залюбки долучаються до відзначення Дня Європейських мов!

В європейських інститутах офіційно рівноправно використовуються наступні мови: англійська, болгарська, угорська, грецька, датська, ірландська, іспанська, італійська, латиська, литовська, мальтійський, німецька, нідерландська, польська, португальська, румунська, словацька, словенська, фінська, французька, чеська , шведська, естонська.

Всі рішення, що приймаються офіційними органами ЄС, перекладаються на всі офіційні мови, і громадяни ЄС мають право звертатися до органів ЄС та отримувати відповідь на свої запити на будь-якій з офіційних мов.

Студенти нашого факультету мають можливість вивчати англійську, німецьку, французьку, польську та турецьку мови.