Профорієнтаційний марафон «Тобі до нас!»

Від сьогодні ми починаємо впроваджувати у життя профорієнтаційний марафон «Тобі до нас!», спрямований на співпрацю з сьогоднішніми випускниками, завтрашніми абітурієнтами та майбутніми студентами! Навіть зараз, знаходячись у незвичних та обмежених умовах карантину, ми продовжуємо дивитися в майбутнє і створюємо його для рідного Університету, адже воно – саме за майбутніми грінченківцями!
         Можливо, випускники Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова – одинадцятикласники великих міст, маленьких містечок, селищ із різних областей великої України ще не визначились, яким шляхом йти у доросле життя…
         Ми поважаємо їх вибір, адже не так давно самі його робили... Але ми щиро запрошуємо їх до нашого світу – такого особливого, неповторного, теплого та рідного.

Ми гостинно відкриваємо наш сьогоднішний он-лайн простір та зробимо його якомога реальнішим для кожного, хто захоче стати його частинкою !