Вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових проєктів за напрямом: «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики»

Щиро вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових проєктів за напрямом: «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики»), з проєктом «Школа академічної доброчесності (ШАД)», який проходив в рамках Всеукраїнської практичної онлайн – конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації, команду Факультету права та міжнародних відносин у складі:

Шахової Оксани – Голови Наукового товариства Факультету, студентки ІV курсу спеціальності «Країнознавство»;

Любарець Діани – заступника Голови Наукового товариства Факультету, студентки ІІІ курсу спеціальності «Регіональні студії»

Корженівської Вікторії – студентки ІІ курсу спеціальності «Регіональні студії», минулорічної переможниці Всеукраїнської науково – практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

Пишаємося нашими дівчатами, бажаємо подальших звершень в науковій царині та щиро дякуємо за радість, добрий настрій, позитив, які вони подарували нам своєю перемогою і які так нам всім зараз потрібні !!!