Студенти-консультанти ЮК «Астрея» та правники Центру юридичної деонтології Університету Грінченка відвідали Національну академії прокуратури України

Дата проведення заходу: 05 березня 2020 року

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Мельникова 81 Б

Правники першого курсу та студенти-консультанти ЮК «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали Музей Національної академії прокуратури України та безпосередньо ознайомилися із професією прокурора: дізналися про історичні аспекти становлення та розвитку прокуратури в світі та Україні, місце і значення прокуратури в державі та серед решта правоохоронних органів України, особливості реформування прокуратури на різних етапах її функціонування, внесок окремих керівників української прокуратури у розбудову цього інституту.