Проходження навчальної (ознайомчої) практики студентами І курсу в районних відділах виконавчої служби м. Києва

Студенти І курсу Факультету права та міжнародних відносин з 24 лютого по 06 березня 2020 р. проходять навчальну (ознайомчу) практику в районних відділах виконавчої служби м. Києва.

Студенти Луценко І., Миткаленна А., Новицький М., Осмолович В., Приймак Є., Рибак П., керівником практики яких є викладач кафедри публічного та приватного права Гуц Н.Г. проходять практику у Дарницькому відділі виконавчої служби м. Києва.

Під час проходження практики студенти мають можливість ознайомитися з організацією роботи органів, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів, нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність Державної виконавчої служби України; вивчити порядок та особливості оформлення процесуальних документів працівниками органів державної виконавчої служби; ознайомитися з порядком оформлення матеріалів виконавчих проваджень; навчитися складати проекти процесуальних та інших документів, а також приймати участь у розгляді звернень громадян.