Збори трудового колективу Факультету

21 січня 2020 року відбулися Збори трудового колективу Факультету права та міжнародних відносин, на яких декан - кандидат юридичних наук, доктор наук з державного управління, професор Грицяк Ігор Андрійович представив колективу  звіт роботи Факультету за 2019 р.

В обговоренні звіту взяв участь Проректор Університету з науково-методичної та навчальної роботи Жильцов Олексій Борисович, представники науково – педагогічного колективу та студенти Факультету.

За результатами  таємного голосування було встановлено, що участь у голосування взяли 48 учасників загальних зборів. У скриньці для бюлетенів було виявлено 48 бюлетенів, з них:задовільно оцінили звіт щодо діяльності Факультету та декана  у  2019 році  - 47 осіб, незадовільну оцінку висловила - 1 особа, недійсних бюлетенів – не виявлено.