Круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти» (12.12.2019)

12 грудня 2019 р. в рамках Всеукраїнського тижня права відбувся круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти», в якому взяли участь студенти груп ПРб-1-19-4.0д та ПРб-2-19-4.0д.

Під час роботи круглого столу було розглянуто питання:

-   «Правовий статус  Святого Миколая та Діда Мороза: національні та міжнародні аспекти».  Доповідачі: Кирієнко Людмила, Головінська Марина (група ПРб-2-19-4.0д)

-   «Правове регулювання святкових новорічних та різдвяних днів: національний та міжнародний аспекти». Доповідачі: Засімчук Анастасія,  Левицька Анастасія (група ПРб-1-19-4.0д)

-   «Нормативно-правове регулювання новорічних розваг». Доповідачі: Скуйбіда Христина, Миткалена Аліна (група ПРб-2-19-4.0д)

-   «Правові засади використання святкової атрибутики під час новорічних свят». Доповідачі: Масляний Богдан, Гаркавенко Марія (група ПРб-1-19-4.0д)

-   «Юридична відповідальність за правопорушення під час новорічних та різдвяних свят». Доповідачі: Марченко Катерина, Іванова Дарина (група ПРб-2-19-4.0д)

Модератор та організатор круглого столу - старший викладач кафедри публічного та приватного права Байталюк О.М.