Моделювання судового засідання у рамках навчальної дисципліни "Цивільне процесуальне право", категорія "Спадкові справи"

З нагоди Міжнародного дня захисту прав людини до тижня права, під керівництвом адвоката, к.ю.н. Калашник Олени Миколаївни та за участю студентів-правників 3 курсу проведено моделювання судового засідання у рамках навчальної дисципліни "Цивільне процесуальне право", категорія "Спадкові справи". Студенти показали як має проходити «ідеальне» судове засідання відповідно до норм ЦПК України. Також була змога відчути себе у ролі учасника судового процесу, що сприєтиме швидкому подальшому обранню напрямку у професії. Всі учасники були нагороджені грамотами особисто деканом Факультету права та міжнародних відносин Грицяком Ігорем Андрійовичем.