Імітація судового розгляду кримінальної справи студентами спеціальності "Право"

 

25 листопада 2019 року традиційно в рамках проведення Всеукраїнського тижня права студентами 2-го курсу спеціальності «Право» Факультету права та міжнародних відносин під керівництвом доцента кафедри публічного та приватного права, к.ю.н. Бойчука Дмитра Валерійовича було організовано та проведено імітацію судового розгляду кримінальної справи.

На судовому засіданні були присутні студенти 2 курсу спеціальності «Право», студенти І курсу спеціальності «Міжнародне право». Для присутніх студенти-учасники сформулювали чітке уявлення про розгляд справи в суді. Також всі присутні – майбутні правники мали змогу ознайомитись із практичною реалізацією положень кримінального права.

Побачене і почуте на імітованому судовому засіданні стало для студентів найкращим матеріалом для закріплення попередньо отриманих теоретичних знань.

По завершенню судового засідання, присутні студенти висловили велику вдячність Дмитру Валерійовичу, а також підкреслили, що завдяки його високому професіоналізму та організаційним здібностям, вони мали змогу поринути в справжній судовий процес та побачити наочно його особливості.

Після заходу всі його учасники взяли участь у фотосесії.