Наші в Міністерстві освіти і науки України!

05.11.2019 студенти нашого факультету під керівництвом к.ю.н. старшого викладача кафедри публічного та приватного права Сергієнко Наталії Артурівни відвідали Міністерство освіти і науки України (надалі - МОН України).
Студенти ознайомились з правовим регулюванням діяльності МОН, напрямками його діяльності, поспілкувались з посадовими особами МОН. Студенти отримали актуальну інформацію про діяльність МОН України, нагальні питання сфери складання іспитів для вступу в магістратуру та отримали відповіді посадових осіб МОН України ще з чималої кількості питань, пов'язаних з сферою освіти та науки.
Варто відмітити теплу, дружню та відкриту атмосферу, яка панує в МОН України. МОН України сьогодні - це люди, що працюють для людей! В цьому наші студенти переконались на власному досвіді!