1 листопада відбулася чергова зустріч студентів - міжнародників Факультету права та міжнародних відносин, які є учасниками Action Diplomacy: Ukraine


 

1 листопада відбулася чергова зустріч студентів - міжнародників Факультету права та міжнародних відносин, які є учасниками Action Diplomacy: Ukraine - складової всесвітньої мережі проектів, які дозволяють молоді здобути навички практичної дипломатії, поглибити знання у сферах міжнародних відносин, геополітики та бізнесу. Організований же студентами, проект Action Diplomacy: Ukraine – це унікальна можливість саме для української молоді дізнатися більше про дипломатію, відвідуючи посольства та спілкуючись з людьми, які безпосередньо впливають на міжнародну політику.

За час своєї участі у проекті Action Diplomacy: Ukraine студенти нашого Факультету спеціальностей «Суспільні комунікації», «Регіональні студії» та «Міжнародне право» отримали унікальну можливість ближче познайомитись з роботою низки Посольств, зокрема:

7.10.19 відвідали Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні (U.S. Embassy in Ukraine), де за підтримки спікерів заходу: Amy Lyn Reynolds,Juliana Ballard, Mike Reinert, John Ballard, дізналися про структуру Посольства, особливості роботи дипломатів, вектори співпраці між нашими країнами, візову політику, культурні проекти, які проводить Департамент Публічної дипломатії, як то, «Американська музика за кордоном», цікаві заходи, що відбуваються в America House Kyiv, тощо.

9.10.2019 відвідали Посольство Австрії в Україні (AustrianEmbassyinKyiv), де разом з паном Послом Ґернотом Пфандлером і паном аташе Флоріаном Кольфюрстом обговорили різноманітні сфери співпраці між Австрією та Україною, зачіпили тему публічної дипломатії, особливо в контексті того, що 2019 р став Двостороннім роком культури між Австрією та Україною. Також учасники Action Diplomacy мали нагоду поговорити на актуальні політичні теми, зокрема реформи нового українського уряду, проблему корупції та можливі шляхи її вирішення, а також порівняти системи оподаткування Австрії і України та у процесі бурхливої дискусії обговорити тему глобальних кліматичних змін.

1.11.2019 відвідали Посольство Королівства Норвегія в Україні (Royal Norwegian Embassyin Kyiv) де разом з паном Послом Уле Тер'є Хорпестадом обговорили різні вектори співпраці між Норвегією та Україною, зокрема у соціальній (проект соціальної адаптації для військових) та торговій сферах. Паном Послом був також зроблений акцент на історичному минулому наших народів, поєднаних видатним норвезьким дипломатом Фрітьйофом Нансеном, який під час голоду 1921-1923 рр. очолив Міжнародну місію допомоги голодуючим України.

Студенти Факультету продовжують набувати фахові компетентності у співпраці з проектом ActionDiplomacy: Ukraine, а ми з нетерпінням чекатимемо новин зі світу справжньої дипломатії через призму погляду дипломатів майбутніх.