Щорічна Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка

25 вересня відбулася щорічна Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.
Одним з питань порядку денного стало:  Нагородження грамотами та вручення подяк активним членам Наукового товариства.

Щиро вітаємо студента ІІ курсу спеціальності «Міжнародне право» Штомпеля Ярослава та студентку ІІ курсу спеціальності «Регіональні студії» Корженівську Вікторію з отриманням Подяки «За активну участь у розвитку Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського Університету імені Бориса Грінченка».