Участь у Kyiv Global Summit 2019 "Women.Peace.Security"

Члени Наукового Товариства Факультету, студентки 3 курсу спеціальності "Регіональні студії" Лагутіна Марія, Курохтіна Анастасіята 2 курсу "Суспільні комунікації" Піддобрівна Марія, відвідали Kyiv Global Summit 2019 "Women.Peace.Security" , учасницями якого стали більше ніж 900 жінок зі всієї України.

На трьох панельних дискусіях були підняті питання про вирішальну роль жінок у дипломатичних перемовинах в умовах конфліктів і відновлення миру, а також запропоновані механізми розширення участі жінок в політиці та органах влади.

Спікерами та запрошеними гостями саміту стали: Голова Верховної Ради України, представники міжнародних організацій та місій, правозахисники, жінки, які з успіхом реалізували себе в різних сферах суспільного життя.