Виїзне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre»

24 вересня 2019 року студенти 3 курсу освітньої програми «Регіональні студії» разом з доцентом кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Іриною Юріївною провели практичне заняття з навчальної дисципліни «Культура народів Північної Америки та Західної Європи» у  Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre».

Міжнародна виставка «Ain't nobody's business» («Не ваша справа») покликана активувати голоси, що прагнуть свободи самовизначення та спровокувати публічну дискусію щодо суперечливих відносин між владою та особистістю.

Виставка «Заборонене зображення» складається з двох частин. Перша присвячена Борису Михайлову, а друга, під назвою «Перетинаючи межу» – Харківській школі фотографії та спадкоємності її поглядів й мислення в творчості нового покоління художників. Обидві виставки розглядають три основні теми, які кидають виклик поняттю заборонене зображення.