Участь у ХІV Генеральній асамблеї Української асоціації студентів та щорічному студентському Всеукраїнському форумі «UAS Meet Up 3.0»

 

Президент та Перший віце-президент Студентського парламенту Університету, студенти ІІІ курсу спеціальності «Право» - Івашкевич Ангеліна та Гаргун Сергій взяли участь у ХІV Генеральній асамблеї Української асоціації студентів та щорічному студентському Всеукраїнському форумі «UAS Meet Up 3.0» у м. Житомир на базі Житомирського Національного агроекологічного університету.

         На форумі обговорювались питання діяльності органів студентського самоврядування ЗВО, проблематичні аспекти фінансування, виборчого процесу, здійснення повноважень та відносин з адміністраціями ЗВО. 
         На Генасамблеї були розглянуті та ухвалені пропозиції та звернення, зокрема до новообраного Президента України щодо стратегії розвитку вищої освіти, фінансування освітніх і наукових програм молоді та надано рекомендації до МОН України щодо внесення змін до проекту Типового положення про студентські гуртожитки.

         На заході були присутні близько 200 студентів з понад 160 ЗВО України та мали змогу поставити запитання щодо хвилюючих тем представнику Міністерства освіти і науки України Олегу Шарову, обговорити пропозиції студентів, зміни до Закону України «Про вищу освіту», опрацювання якості вищої освіти в Україні та розвитку студентського самоврядування. До відома: UAS представлена від України у Європейському союзі студентів, членами якої вже є 39 країн.