Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)»!

18-19 квітня 2019 року в Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся ІІ (заключний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».
За результатами ІІ етапу Олімпіади диплом ІІ ступеня отримала Ковальська Тетяна Андріївна, студентка I курсу спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин. Вітаємо переможницю та наукового керівника Вінтоніва Михайла Олексійовича, доктора філологічних наук, професора, професора кафедри української мови Інституту філології.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!