Щоб у серці сонце завжди сходило щасливо - Ви садіть дерева й квіти, хай ростуть на диво !

Щоб у серці сонце завжди сходило щасливо

Ви садіть дерева й квіти, хай ростуть на диво !

4 квітня для Факультету права та міжнародних відносин було осяяне теплим сонечком та яскравими смарагдовими барвами молоденьких паростків, що нарешті принесли нам таку довгоочікувану весну і спогади дитинства, коли ми разом з усією родиною виходили до нашого саду, щоб подарувати нове життя деревам і квітам.

Цей чудовий настрій втілився у згуртовану працю студентів, викладачів, завідувачів кафедр на чолі з деканом Факультету, спрямовану на облаштування чудової клумби біля університетського навчального корпусу.

Ми дякуємо нашому Університету, за те, що нагадав нам про важливі істини - концентруючись на занадто масштабних справах чи суто власних моментам, ми забуваємо, як іноді добре зробити всім разом щось просте, корисне, але таке справжнє, що наблизить нас один до одного, бо ніщо так не об’єднує людей, як спільна справа!