Науково-практичний семінар від Наукового товариства Факультету "Роби як я. Роби краще, ніж я"

21 березня Наукове товариство Факультету права та міжнародних відносин провело науково-практичний семінар під цікавою назвою "Роби як я. Роби краще, ніж я". На цьому заході студенти, які є членами НТ ФПМВ, поділились безцінним досвідом участі в наукових конференціях, міжнародних проектах та досвідом організації власних заходів.

Так, студентка ІІ курсу спеціальності «Регіональні студії» Любарець Діана розповіла про тонкощі написання наукових статей, а також про роботу координатора в міжнародній організації "Amnesty International". Студентки ІІ курсу спеціальності «Суспільні комунікації» Юлія Більовська та Анастасія Гаценко поділились досвідом реалізації "Дебатного клубу" в нашому університеті. Яна Коньок відкрила секрети успіху початку політичної кар'єри. А Голова Наукового Товариства Факультету Шахова Оксана розповіла про участь в міжнародних проектах та поділилась лайф - хаками, як туди потрапити, як правильно писати мотиваційні листи та як себе зарекомендувати на першому стажуванні.

Присутні першокурсники почерпнули досвіду та натхнення для нових
звершень.