Відвідання міжнародної освітньої виставки

9 - 10 лютого з метою більш глибокого ознайомлення з побудовою освітньої системи різних країн світу, студенти І курсу спеціальності «Міжнародне право» відвідали виставку «Освіта за кордоном», участь в якій взяли 70 партнерських навчальних закладів компанії STUDY.UA з Великої Британії, США, Канади, Європейського Союзу, та отримали можливість долучитися до низки освітніх семінарів (Яким буде навчання вже завтра? (інноваційні освітні тренди 2019-2020), Старт кар’єри в медіа та телебаченні (можливості навчання на новому курсі від STUDY Academy та Вищої Школи Media&Production 1+1), Live the Language (Лайфхаки для вивчення англійської мови.)), ознайомились з можливостями цікавого літнього відпочинку (100 програм літніх канікул для студентів).