I Школа з кримінального процесуального права

Дата проведення: 26 листопада 2016 року

Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка

Організатори:

-Юридична клініка «АСТРЕЯ»

-Адвокатське об’єднання «Артіль Адвокатів»

-Національна Асоціація Адвокатів України

-Ради адвокатів міста Києва та Київської області

-Факультет права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка

-Другий київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги Міністерства

юстиції України

-Ліга студентів Асоціації правників України

-Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України

Спікери:

КОРЖУК ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Артіль Адвокатів», Суддя Постійно діючого третейського суду при Асоціації «Українська правнича фундація».

ПОДОСІНОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання «Артіль Адвокатів»

ВОЛОШИН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

адвокат, старший партнер Адвокатського об’єднання «Артіль Адвокатів»

Питання:

1. Заходи забезпечення кримінального провадження. Запобіжні заходи – проблемні аспекти застосування. Особливості застосування арешту майна.

2. Правовий статус потерпілого і його представника у кримінальному провадження. Інші учасники кримінального провадження.

3. Негласні слідчі розшукові дії. Провокація злочину під час негласних слідчих розшукових дій як підстава для звільнення від кримінальної відповідальності.

Даний захід спрямований на оволодіння та засвоєння студентами та молодими правниками окремих актуальних питань з кримінального процесуального права України. Спікерами І Школи з кримінального процесуального права виступають провідні адвокати України, які спеціалізуються виключно на кримінально-процесуальних та господарських справах.

Умови участі:

- реєстрація за посиланням

- сплата організаційного внеску до 25 листопада включно

Фінансові аспекти:

- для студентів 100 грн.

- для молодих правників та юристів 150 грн.

!!!Кожному учаснику буде виданий сертифікат!!!