FotoHurina

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Українські студії: Права людини, громадянина України

Біографія

З жовтня 2020 р. – заступник завідувача лабораторії навчальної та наукової роботи Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України;

2019 р. – 2020 р. – завідувач кафедри кримінального права та процесу, проректор з навчально-методичної роботи Київського університету права НАН України;

2017 р. – 2019 р. – декан юридичного факультету ПВНЗ «Європейський університет»;

2016 р. –  2017 р. – доцент кафедри кримінального права, процесу та криміналістики ПВНЗ «Європейський університет»;

2015 р. – начальник науково-дослідної лабораторії з проблем діяльності підрозділів ОВС Донецького юридичного інституту МВС України;

2014 р. – доцент кафедри судових експертиз Донецького юридичного інституту МВС України;

2009 р. – 2014 р. – викладач кафедри судових експертиз Донецького юридичного інституту МВС України;

2002 р. – 2006 р. – судовий експерт Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУМВС України в Донецькій області;

Освіта, захист дисертації:

2002 р. – закінчила Донецький інститут внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство»;

2005 р. – закінчила Донецький національний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка»;

2009 р. – захистила кандидатську дисертацію на тему: «Експертна профілактика: становлення та перспективи розвитку» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів: судова експертиза, криміналістика.

Під її керівництвом захищено 3 кандидатів юридичних наук.

Інше

Калініна І. В., Гуріна Д. П. До питання щодо компетенції та компетентності судового експерта у кримінальному провадженні. Криміналістика і судова експертиза.  2018. № 63. С. 195–203.

Vlasova G., Hurina D., Shostakovska A., P.Tsimbal The development of an industrial enterprise through the formalization of control indicators Preventive anticrisis strategy for development of industrial enterprise. Independent Journal of Management & Production, (IJM&P), Volume 10, Issue 2, 2019.

Юсупов В. В., Гуріна Д. П., Колонюк В. П. Професор Н. І. Клименко – відомий учений-криміналіст, досвідчений судовий експерт, талановитий педагог: спогади учнів і колег. Криміналістичний вісник. Т. 34 № 2. 2020. С. 102-110.

Tsytriak V., Kalinina I., Hurina D. Infrastructure of bribery in public official activity. Amazonia Investiga. 2020. 9 (25). P. 24-32.

Kostyashkin I., Smitiukh A., Makeieva O., Hurina D., Tiuria Y., Diligul A. Judicial Protection of Intellectual Property Rights as One of the Principles of Civil Law. International Journal of Management (IJM). 11 (2). 2020. Р. 75–84.

Kostyashkin I., Smitiukh A., Makeieva O., Hurina D., Tiuria Y., Diligul A. Digital rights management in protection of intellectual property rights as one of the principles of civil law. International Journal of Scientific and Technology Researchthis. 2020, 9(3), pp. 1786–1792.

Kisliy A., Kyslenko D., Tymoshenko Y., Kalinina I., Hurina D. Criminal provision of medical secret protection in covid–2019. AD ALTA: JOURNAL OF INTERDISCIPLINARY RESEARCH. Vol.11, Issue 1, Special Issue XVI,  2021. Р. 67–71.

Kuzmichova-Kyslenko E., Horodetska M., Smal I., Hurina D., Pototskyi M. Judicial Control over the Observance of Human Rights and Freedoms during the Detention of a Person. Cuestiones Políticas. Vol. 39, Num. 69, 2021. P. 643-665.

Sofiia Lykhova, Liudmyla Servatiuk, Oleksandr Shamsutdinov, Viktoriia Sysoieva and Dariia Hurina. International and national standards on societal information security. Revista Científica General José María Córdova. Vol. 20, número 38, abril-junio 2022. Р. 247-264.