Перемога та участь у науковому конкурсі наших студентів.

21 червня у Міністерстві освіти і науки України відбулась урочиста церемонія нагородження фіналістів ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього», серед яких був і студент 3 курсу, спеціальності 081 Право, Факультету Права та Міжнародних відносин Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Білецький Богдан, який посів у фіналі 6 місце у рейтингу України в категорії «Студенти/аспіранти».
Також у цьому конкурсі взяла участь студентка
2 курсу, спеціальності 081 Право, Факультету Права та Міжнародних відносин Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, Мініна Євгенія, яка потратила у півфінал у категорії «Студенти/аспіранти».
Окрема подяка, науковому керівнику, Хатнюк Наталії Сергіївні, докторці юридичних наук, професорці кафедри публічного права Факультету права та міжнародних відносин Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, яка підготувала цих студентів до конкурсу»

Перемога та участь у...
Перемога та участь у науковому конкурсі наших студентів.