Академічна дискусійна зустріч

В Академії адміністративно-правових наук в режимі Zoom-конференції (19 жовтня 2023 р.) відбулася академічна дискусійна зустріч, присвячена обговоренню місця і ролі законів України «Про адміністративну процедуру» та «Про правотворчу діяльність» в теорії, навчальній діяльності та практиці адміністративного права. В дискусійній зустрічі прийняла участь професор кафедри публічного права Факультету права та міжнародних відносин, доктор юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук  Анфіса Нашинець-Наумова.

Під час зустрічі були подані наукові надбання провідних вчених у галузі адміністративно-правових наук на місце і роль запропонованих до обговорення законів в аспектах: місце їх в джерелах адміністративного права, впливу категоріальних визначень прописаних в їх нормах (адміністративна процедура, адміністративна справа, адміністративне провадження,  тощо.) В дискусії прийняли участь Галунько В.В., Бевзенко В.М., Курило В.В., Зима О.Т., Мельник Р.С. та інші.