Посвята у студенти

17 вересня 2022 року відбулися урочисті з нагоди посвяти першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка. Це перше свято, яке вчорашні абітурієнти відзначили у стінах омріяного навчального закладу. Вчена Рада Університету на чолі з Ректором Віктором Огнев’юком, почесні гості, декани факультетів, представники студентського самоврядування, грінченківці, які боронять  Батьківщину  у лавах ЗСУ, привітали першокурсників. Після офіційної частини студенти-першокурсники спеціальності «Право» зустрілися з кураторами груп, які знайомили їх зі специфікою діяльності Університету, особливостями навчального процесу, можливостями для навчання тощо.

Кураторами 1 курсу спеціальності 081 Право призначені:

ПРб-1-22-4.0д – к.ю.н., доцент, доцент кафедри публічного права Чернега А.П.

ПРб-2-22-4.0д – д.ю.н., професор, професор кафедри публічного права Хатнюк Н.С.

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного права щиро вітають першокурсників з новим етапом у житті.

Бажають яскравих буднів, веселих друзів, продуктивного навчання та успішних іспитів.

Посвята у студенти