Проходження практики навчальної (ознайомчої) групою МПб 1-23-4.0д

У період з 22 квітня по 6 травня 2024 року студенти 1-го курсу групи МПб 1-23-4.0д спеціальності "Міжнародне право" пройшли навчальну (ознайомчу) практику.
Під час практики вони отримали інформацію про професійну діяльність, поспілкувалися з представниками різних установ - в офлайн і онлайн форматах. Також дізналися про діяльність Юридичної клініки "Астрея", що є підрозділом Факультету права та міжнародних відносин Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. Ще здобувачі відвідали Київську міську раду і мали змогу провести пленарне засідання.
Загалом студенти 1-го курсу отримали позитивні враження від практики та дізналися багато корисної інформації, що неодмінно стане в пригоді в майбутньому.