17 травня 2023 року НАЗЯВО підтвердило рішення про акредитацію бакалаврської ОПП «Міжнародне право»

17 травня 2023 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти підтвердило рішення про акредитацію бакалаврської освітньої програми «Міжнародне право» кафедри міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка. Сертифікат № 4368 про акредитацію ОПП "Міжнародне право" виданий кафедрі 19 травня 2023 року; строк дії сертифіката - 1 липня 2028 року.

Вітаємо всіх причетних до цієї важливої для нас події та безмежно дякуємо передусім гаранту освітньої програми «Міжнародне право», кандидату юридичних наук, доценту, завідуючій кафедрою Ірині Василівні Братко за докладені зусилля, знання та досвід, які допомогли всім нам гідно пройти цей важливий етап!

7 травня 2023 року Н...