21 квітня 2023 року відбулася установча конференція з виробничої практики студентів ІІ курсу спеціальності «Міжнародне право»

21 квітня 2023 року відбулася Установча конференція з виробничої практики (виконавчі та самоврядні органи) для студентів 2 курсу спеціальності «Міжнародне право» денної форми навчання Факультету права та міжнародних відносин. На установчій конференції були присутні студенти, керівники практики від університету. Організатор та відповідальна за проведення практики доцент кафедри Інна Ворошилова ознайовича студентів із завданнями, метою, цілями та умовами проходження практики. Практика триватиме з 24 квітня по 9 травня 2023 року. Її метою є практичне використання знань, умінь і навичок у сфері міжнародного права та міжнародих відносин, набутих студентами в ході навчання, ознайомлення зі структорою, функціями і завданнями органів державної влади та місцевого самоврядування, виконання практичних завдань згідно з програмою практики.

21 квітня 2023 року ...