Вітаємо Дар’ю Аврамчук з відзнакою інтерактивного конкурсу читців «Слово Грінченка»

У рамках проведення Грінченківської декади з 10 по 30 листопада 2022 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся інтерактивний конкурс читців «Слово Грінченка»

Мета конкурсу – популяризація творчої спадщини Бориса Грінченка, залучення молодого покоління до заходів, що прямовані на вшанування пам'яті відданого українця, а також розвиток корпоративної культури та ствердження університетських цінностей.

Захід об’єднав 50 учасників, які представили 30 відео-декламацій творів Бориса Грінченка, серед яких була і студентка І курсу ОП «Міжнародне право» Дар’я Аврамчук.

Щиро вітаємо Дар’ю з отриманням диплому ІІІ ступеня!

Пишаємося тим, що наші першокурсники активно долучаються до загальноуніверситетських заходів та виборюють гідні перемоги!

Пропонуємо вашій увазі відео конкурсного виступу Дар’ї!