20 квітня 2023 року в рамках навчальної (ознайомчої) практики студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародне право» відбулася зустріч з українським дипломатом, спеціалістом-міжнародником, фахівцем з Азійсько- Тихоокеанського регіону, Надзвичайним і Повноважним Послом України, кандидатом історичних наук, деканом Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка Миколою Андрійовичем Кулінічем. В ході зустрічі Микола Андрійович поділився зі студентами спогадами про свою дипломатичну кар'єру та практичним досвідом перебування на дипломатичній службі, розповів про її особливості, охарактеризував виклики та переваги, з якими стикаються дипломати у сучасних міжнародних відносинах. Студенти мали можливість поставити запитання, які їх найбільше цікавили, відбулася жвава і цікава дискусія, що пройшла у дружній та теплій атмосфері.

Зустріч студентів 1 ...
Зустріч студентів 1 курсу спеціальності «Міжнародне право» з Миколою Андрійовичем Кулінічем в рамках навчальної (ознайомчої) практики