Семінарські заняття в Національному музеї історії України у Другій світовій війні

2 листопада 2018 р. студенти ІІ курсу освітньої програми «Регіональні студії» під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Ірини Юріївни, відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, де провели виїзні семінарські заняття з навчальної дисципліни «Гуманітарний чинник у світовій політиці» в рамках новоствореного Інформаційно-аналітичного центру. Експозиція музею слугувала дидактичним матеріалом під час семінарських занять «Захист прав особи під час збройного конфлікту» та «Захист цивільних об’єктів і культурних цінностей, навколишнього середовища у міжнародному праві» з метою формування фахових компетентностей. І студенти, і викладачка отримали задоволення від проведеного разом часу!