Круглий стіл «Україна – Австрія – Угорщина: сто років відносин»

30 квітня 2018 року в Медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (П.О. Кривонос) відбувся круглий стіл на тему: «Україна – Австрія – Угорщина: сто років відносин», співорганізатором якого виступило Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин (І.Б. Матяш). Серед запрошених гостей були Генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос, Державний секретар МЗС України Андрій Заяць, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер, Голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин Ірина Матяш та завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Київського університету імені Бориса Грінченка, Голова австрійсько-української комісії істориків Ігор Жалоба. Формат зустрічі передбачав не лише виступи гостей, а й вільне обговорення наступних питань: аналіз розвитку дипломатичних відносини між державами – сусідами протягом минулого століття та сучасний стан дипломатичних відносин між країнами. Завершилася зустріч неформальним спілкуванням.