Майстер-клас «Відеолекція: методика створення, інструменти для записування та редагування»

7 грудня 2017 року кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Г.М. Мельник у рамках святкування дня Університету та вшанування пам’яті нашого ідейного лідера Бориса Грінченка відвідала майстер-клас "Відеолекція: методика створення, інструменти для записування та редагування", підготовлений та проведений проректором з інформатизації навчально-наукової та адміністративної діяльності Н. Морзе, за участі співробітників НДЛ інформатизації освіти С. Василенко та А. Тютюнник.
Учасників майстер-класу ознайомили з методичними підходами до створення якісних відеолекцій, інструментами для їх записування та редагування. У першу чергу це були традиційні і доступні засоби роботи MS PowerPoint, але також мова йшла про нові функції за допомогою яких можна записувати ММ-презентацію як цілісну та логічну відеолекцію. Також навчили працювати із надбудовою Office Mix, яка дозволяє записувати відео у стилі Презентація з «talking head».