Методологічний семінар від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта

14 листопада 2017 р. доценти кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Г. М., Слюсеренко І. Ю., Братко І. В. у рамках Школи проектного менеджменту відвідали методологічний семінар «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!», який провела професор департаменту викладання та навчання Коледжу освіти та гуманітарних наук Університету Монтани (США), доктор філософії в галузі природничих наук Ліза Марі Бленк. Доктором Лізою Марі Бленк було представлено американський досвід втілення в університетах принципів навчання, заснованого на дослідженнях; механізми реалізації принципу 50% теорії та 50% практики в освітньому процесі університетів США.