Практичне заняття в Київському національному академічному театрі оперети.

3 листопада студенти 3 курсу спеціальності «Країнознавство» разом з доцентом кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Іриною Юріївною провели практичне заняття з навчальної дисципліни «Культура народів Північної Америки та Західної Європи», відвідавши Київський національний академічний театр оперети.
Комічна опера «Сивільський цирульник» італійського композитора Дж. Россіні, написана ще 1816 року, збирає в залах глядачів вже понад 200 років. Образ хитрого, сатиричного та невгамовного Фігаро, який здатний вирішити будь яку проблему, вже давно став частиною масової культури. А справжнє кохання графа Альмавіви та Розіни, яке здатне подолати всі перепони на шляху до щастя, надихає й сучасних молодих людей на романтичні вчинки.