Профорієнтаційна зустріч щодо вступу в магістратуру з бакалаврантами освітніх програм “Суспільні комунікації” та “Регіональні студії”

23 травня 2024 р. завідувач кафедри міжнародних відносин, гарант освітньо-професійної програми “Суспільні комунікації”, докт. іст. наук Яблонський В.М.,  гарант освітньо-професійної програми “Регіональні студії” докт. іст. наук Цвєтков О.Г. та науково-педагогічні працівники кафедри провели консультативну зустріч з бакалаврантами освітніх програм “Суспільні комунікації” та “Регіональні студії” щодо вступу в магістратуру.

Завідувач кафедри нагадав про те, що реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ  триває до 29 травня 2024 р. і її можна здійснити як очно, так і дистанційно.

Профорієнтаційна зус...