Установча конференція з виробничої практики

15 квітня 2022 р. відбулася установча конференція з виробничої практики (виконавчі та самоврядні органи) студентів ІІ курсу групи МПб-1-20-4.0д та виробничої практики (державні та самоврядні органи) студентів ІІІ курсу групи МПб-19-4.0д освітньої програми «Міжнародне право». Базами практики для майбутніх юристів-міжнародників стали Інститут законодавства Верховної Ради України (відділ європейського права та міжнародної інтеграції) (м. Київ), Юридична клініка «Астрея» Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ), Адвокат Сергієнко Наталія Артурівна (м. Київ), ТОВ «Юридична компанія Хатнюк та партнери» (м. Київ), Освітня платформа «Legal High School» (м. Київ), Адвокатське бюро Олега Простибоженка (м. Київ), Сарненський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та ін. В умовах воєнного стану, запровадженого в Україні, практика проходитиме у дистанційному форматі. Студенти отримали всю необхідну інформацію згідно з програмами проходження виробничої практики. Організатором виробничої практики виступила доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інна Ворошилова.

15 квітня 2022