Установча конференція з виробничої практики зі спеціалізації «Правове регулювання міжнародних економічних відносин» для студентів 4 курсу освітньої програми «Міжнародне право»

18 лютого 2022 р. на платформі Google Meet відбулася установча конференція напередодні виробничої практики зі спеціалізації «Правове регулювання міжнародних економічних відносин» студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Міжнародне право». Практика проводиться відповідно до Положення про проведення практики студентів Київського університету імені Бориса Грінченка. Виробнича практика зі спеціалізації «Правове регулювання міжнародних економічних відносин» спрямована не лише на закріплення і поглиблення теоретичних знань, які студенти отримали в процесі вивчення загальних та спеціальних юридичних навчальних дисциплін, а й на набуття умінь і навичок правозастосовчої практичної діяльності. Базами практики для студентів цього року стали Інститут законодавства Верховної Ради України, Освітня платформа «Legal High School», Патентно-правова фірма «Prima Veritas», Адвокатське об’єднання «А-ЛЕКС», ТОВ «Скайфолл дата», ТОВ «Юридична фірма «Правова допомога» та ін. На установчій конференції були присутні студенти та керівники практики від кафедри міжнародних відносин та міжнародного права – доценти кафедри Ірина Братко, Інна Ворошилова та Сергій Ратушний, а також старший викладач кафедри Анна Кондратова. Організацію та проведення установчої конференції було покладено на доцента кафедри, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника Інну Ворошилову.