Команда ОП «Міжнародне право» перемогла у номінації «Найкращий відзив» ІІ Національних судових змагань з права інтелектуальної власності

Вітаємо команду “Ferro et igni” у складі студентів 2-го курсу освітньої програми «Міжнародне право» Прачуна Богдана, Хоменко Андрія, Мартинюка Мілєна та їх тренера-наставника Наталію Сергієнко (к.ю.н., доцент кафедри публічного та приватного права) з перемогою у номінації «Найкращий відзив» ІІ Національних судових змагань з права інтелектуальної власності!

Змагання проходили 11-12 грудня 20021 року, участь у них взяли 45 команд із восьми областей України. На першому етапі змагань студенти продемонстрували блискучі знання та вміння написання позовних заяв та відзивів на позовні заяви інших команд; у межах другого етапу - усного,  котрий був поділений на 5 раундів, команди змагалися в майстерності представлення позиції позивача та відповідача перед колегіями суддів, до яких входили відомі адвокати, патентні повірені, науковці та судді з усієї України.

Пишаємося та вітаємо наших студентів і зичимо їм подальших перемог і нових успіхів!

Команда ОП «Міжнарод...