Підвищення ІКТ-компетентностей викладачів в Інформаціно-аналітичному центрі

11 січня 2019 року викладачі кафедри міжнародних відносин та міжнародного права отримали можливість удосконалити власні знання можливостей, які надаються завдяки додаткам Google.
Помічник декана з ІКТ Любов Віталіївна Козачук розповіла про особливості роботи з Google документами, Google таблицями, Google опитуваннями, а також, на прохання присутніх, роз’яснила особливості створення електронних навчальних курсів, зокрема тестових завдань.
Тренінг організувала доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, керівник Інформаційно-аналітичного центру Слюсаренко Ірина Юріївна.
На тренінгу були присутні: завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, професор Жалоба Ігор Володимирович, доценти кафедри міжнародних відносин та міжнародного права: Мельник Ганна Мирославівна, Тимченко Ліліана Олексіївна, Слюсаренко Ірина Юріївна, старші викладачі кафедри міжнародних відносин та міжнародного права: Лісовська Мирослава Миколаївна, Пістракевич Олена Володимирівна.
Дякуємо колегам за прагнення до вдосконалення!