Гостьова лекція «Актуальні питання зовнішньої політики України» до Дня працівників дипломатичної служби України

20 грудня 2018 року напередодні Дня працівників дипломатичної служби України кафедрою міжнародних відносин та міжнародного права відбулася гостьова лекція на тему «Актуальні питання зовнішньої політики України». Лекцію було організовано для студентів магістратури та 2-го курсу бакалаврату спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії». З вітальним словом виступив завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Ігор Володимирович Жалоба. Запрошений лектор – Василь Філіпчук, головний радник Міжнародного Центру перспективних досліджень, Надзвичайний і Повноважний Посланник другого класу. Лекцію було присвячено окресленню основних підсумків 2018 року для зовнішньої політики України та прогнозів на 2019 рік. Разом зі студентами гостьову лекцію прослухали та взяли участь у дискусії викладачі кафедри професор О.Г. Цвєтков О.Г., доценти І.В. Братко, Г.М. Мельник, І.Ю. Слюсаренко, Л.О. Тимченко та старший викладач кафедри М.М. Лісовська.