Тренінг «LearningApps - можливості використання в освітньому процесі»

3 грудня 2018 року кандидати історичних наук, доценти Мельник Ганна Мирославівна і Слюсаренко Ірина Юріївна брали участь у тренінгу «LearningApps  можливості використання в освітньому процесі».
Модератором виступила Сабліна Милана Андріївна, викладач кафедри комп’ютерних наук і математики.
Під час тренінгу було розглянуто основні аспекти сервісу LearningАpps у контексті створення навчальних вправ, їх додавання до власних веб-ресурсів, залучення студентів до навчання в ігровій формі тощо. Учасники тренінгу дізналися про можливість активного використання інструментів сервісу в навчальному процесі, а також спробували розробити інтерактивні вправи з елементами гри, які будуть корисними в подальшій педагогічній діяльності.