Конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи»

19 листопада 2018 р. професор  кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Олександр Цвєтков та старші викладачі Олена Пістракевич і Мирослава Лісовська, взяли участь у конференції «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», організаторами якої стали Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) і проект Громадська Синергія / Civic Synergy.

Учасниками дискусії стали: Хюг Мінгареллі, голова представництва ЄС в Україні;Мартін Хаґстрьом, Посол Королівства Швеції в Україні, Олександр Сушко, Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження», Костянтин Єлісєєв, Заступник Глави Адміністрації Президента, Ірина Бекешкіна, Директор Фонду «Демократичні ініціативи» та інші.
Учасники конференції обговорили поточні результати реалізації Угоди про асоціацію, її здобутки та виклики, подискутували про ситуацію з виконанням Угоди на регіональному рівні, окреслили формати співпраці України та ЄС у майбутньому.