fotoTa

Ковальська Тетяна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат 2018-2022

Магістратура 2022-2023

Спеціальність
«Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Тема магістерської роботи

«Пріоритети зовнішньої політики Великої Британії у 2020-2023 рр.»

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

вміння працювати в команді (взаємодія з колективом сприяє більш швидкому та ефективному досягненню поставлених цілей), критичне мислення (допомагає об’єктивно оцінювати різноманітні ситуації, виявляти ймовірні проблеми та знаходити способи їх вирішення), самоорганізованість (поєднує в собі відповідальне ставлення до поставлених завдань, а також вміння ефективно розпоряджатися часом, що сприяє якісному виконанню роботи).

Що для Вас означає бути випускником/цею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути приналежною до грінченківської спільноти навіть після завершення навчання і пишатися цим. Навчання в університеті сприяло становленню професійної особистості, розширенню світогляду, що є, на мій погляд, дуже важливим для майбутньої діяльності як фахівця.

Яким є Ваше життєве гасло?

«Завдяки наполегливій праці навіть найсміливіші мрії можуть стати реальністю»