Yulya-Klochay

Юлія Клочай

Магістратура: "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

Період навчання в Університеті Грінченка:

Магістратура: 2020-2021

Спеціальність: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Тема магістерської: Етнополітичний конфлікт в Нагірному Карабасі. Сучасні виклики

Місце роботи: frontend Developer в компанії ThingsBoard (фото № 1).

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Стресостійкість, креативність, адаптивність, гнучкість

Що для Вас означає бути випускником/цею Київського університету імені Бориса Грінченка? Для мене навчання в університеті Грінченка - це не лише про навчання та здобуття професійних навичок, а й про нетворкінг та атмосферу постійного руху вперед та саморозвитку. Я неймовірно вдячна за можливості, які відкривав переді мною університет та щаслива, що провела свої студентські роки саме тут, оскільки це дало мені можливість краще зрозуміти себе та свої цілі.

Життєве кредо: 'If you can dream it, you can do it.'