Hatsenko

Анастасія Гаценко

Магістратура: "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат 2017-2021

Магістратура 2021-2022

Спеціальність

«Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Тема магістерської роботи

"Інформаційна політика України щодо реалізації євроатлантичних намірів України"

Місце роботи й посада

Голова ГО "Пан'європейська молодь Київщини"

Асоційована експертка Аналітичного центру ADASTRA з питань євроатлантичного співробітництва та інформаційної безпеки

Членкиня керівного комітету міжнародної асоціації "C l’Europe. Conférence Paneuropéenne de Strasbourg. Es ist Europa. It is Europe"

Членкиня Пан‘європи Австрія

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Комунікабельність (сюди входить не тільки вміння вести переговори, але й бути гарним слухачем)

Критичне мислення

Вміння працювати в команді та самостійно

Стресостійкість

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Я рада, що обрала саме цей університет і саме цей Факультет. Важливим є те, що у студентів завжди є можливості та підтримка розвивати свої професійні навички й імплементувати власні проєкти та ідеї. Протягом навчання дійсно розумієш, що є частиною "грінченківської родини" і навіть після випуску завжди можна звернутися до викладачів за порадою.

Яким є Ваше життєве гасло?

Немає нічого неможливого.