pasted-image-2

Рябокінь Олександра

Магістратура: "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

Період навчання в Університеті Грінченка
  Бакалаврат (2017-2021) Магістратура (2021-2022)
Спеціальність
Бакалаврат: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»
Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»
Тема магістерської роботи
Волонтерство як різновид культурної дипломатії України в умовах війни
Місце роботи й посада
ГС «Українська студентська ліга» - очільниця відділу з питань міжнародної співпраці
БО «Українська студентська ліга» - член Наглядової ради

Софт скілс: на мою думку, фахівець у сучасному світі повинен бути гнучким, у першу чергу. Саме вміння не втрачати себе попри мінливість подій навколо - те, що відрізняє хорошого спеціаліста з поміж всіх. Також, наявність критичного мислення є базисом для якісного спеціаліста, який розуміє що є пропагандою та популізмом , які засоби ведення інформаційних війн та вміє чистити інформаційний простір навколо себе.

Що означає буде випускником КУБГ

Це причетність до спільноти. Грінченківська сім’я - це не просто слова для більшості випускників Грінченківського Вишу. Для мене - це ріст від дитини, до впевненої у собі та успішної дівчини, яка прагне змінити країну на краще та відчуває у собі сили

Моє гасло: будь які виклики та кризи - це нові можливості