Мазур Анна

Магістратура: "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

Період навчання в Університеті Грінченка
Бакалаврат 2017-2021
Магістратура 2021-2022

Спеціальність
«Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Тема магістерської роботи
"Соціальні мережі в інформаційній діяльності міжнародних організацій"

Місце роботи й посада
Проєктна менеджерка СМБ-проєктів та керівник відділу на проєкті WizzAir в "Simply Contact"
ШІ-менеджерка у R&D офісі компанії

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?
На мою думку, сучасний спеціаліст повинен бути, в першу чергу, гнучним, швидко адаптуватись до нових змін, трендів, технологій. Також фахівець має бути вправним у пошуку, аналізі та підборі інформації, адже у сучасному світі не так важливо як багато ти знаєш, як те, як швидко ти можеш це дізнатись і застосувати.

Що означає бути випускником КУБГ?
Для мене, КУБГ - це про сучасність, повагу, студентоцентризм та професіоналізм. Ми відчували себе однією родиною з викладачами та студентами. Я завжди буду згадувати навчання з теплотою в серці, а здобуті навички допомагають мені щодня у моїй роботі з людьми.

Моє гасло
“Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати.”, – Вінс Ломбарді.