Teshera

Тейшейра Тіна Жозівна

Магістратура: "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

Період навчання в Університеті Грінченка:

Магістратура:

2020-2021

Спеціальність: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Тема магістерської:  РОЛЬ ТНК У МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИНАХ НА ПРИКЛАДІ MICROSOFT CORPORATION І NESTLÉ

Місце роботи: Shift Lead у компанії Genesis

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

вміння працювати у команді, комунікативні навички, тайм менджмент, стресостійкість

Життєве кредо:    Ті, що сплять, не роблять помилок.

Що для Вас означає бути випускником/цею Київського університету імені Бориса Грінченка?     Університет Грінченка для мене непростий, але дуже яскравий шлях розвитку та шліфування себе як особистості. Тут я навчилась тонкощам не лише своєї спеціальності, але й здобула нові знайомства та можливості.

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат: 2016 – 2020 рр.

Спеціальність:

Бакалаврат «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Теми дипломної роботи

Ольстерська проблема у

Великобританії

Місце роботи й посада

Перекладач – фрілансер в Бюро перекладів

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Стресостійкість, пунктуальність, знання іноземних мов (2+), вміння швидко вчитися, тайм-менеджмент, почуття гумору.

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Навчання в університеті імені Бориса Грінченка це, перш за все, шлях до досягнення професійних вершин, робота за фахом. Навчання  - це завжди процес здобуття нових знань, а навчання в університеті імені Бориса Грінченка – це не лише розширення свого світогляду, але й знайомство з дивовижними людьми, з енергійними молодими студентами, з мудрими прогресивними викладачами, зі своїм майбутнім.

Яким є Ваше життєве гасло?

Все, чого немає в тобі, мають принести інші люди.