Magermova

Магеррамова Еліна Едуардівна

Магістратура: "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії"

Період навчання в Університеті Грінченка:

Магістратура: 2020-2021

Спеціальність: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Тема магістерської: Феномен сепаратизму в міжнародних відносинах (на прикладі Турецької Республіки)»

Місце навчання: продовжує неформальне навчання в Німеччині, здобуваючи навички менеджменту та управління

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Уміння пристосовуватися, навички тайм-менеджменту,критичне мислення, креативність

Що для Вас означає бути випускником/цею Київського університету імені Бориса Грінченка?  Університет Грінченка - це місце, яке стало важливим етапом мого становлення як особистості. Я вдячна, що тут я здобула друзів та наставників, а також взяла старт на своє особистісне та кар'єрне зростання.

Життєве кредо: Щоб дійти до мети, треба перш за все йти (Оноре де Бальзак).

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат: 2016-2020 рр.

Спеціальність:

Бакалаврат: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Тема дипломної  роботи

Італійсько-українські відносини та детермінанти їх динаміки

Місце роботи й посада:

Освітньо - аналітичний центр «Unext», керівник адміністративного відділу

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

комунікабельність, здатність працювати в умовах форс-мажору, схильність до командної роботи

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Варто віддати належне університету за здобуті професійні навички та за здобутий досвід комунікації з людьми

Яким є Ваше життєве гасло?

Якщо ви хочете досягти успіху, уникайте шести потоків: сонливості, ліні, страху, гніву, ледарства і нерішучості.