Vakulenko

Вакуленко Анастасія Сергіївна

Бакалаврат: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Вакуленко Анастасія Сергіївна

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат: 2016-2020

Спеціальність:

Тема дипломної  роботи

Місце роботи й посада

Фахівець з аналізу інформаційного контенту

Які softskills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

• Комунікативні навички
  • Уміння виступати публічно
  • Навички роботи в команді
  • Керування часом
  • Гнучкість і адаптивність
  • Лідерські якості
  • Особисті якості

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Тільки ставши випускницею цього Університету , я зрозуміла що це покликання. Покликання нести той дух лідерства, знання та цінності , що я отримала за 4 роки навчання. Також це можливості. Можливості, які дав Університет за час нашого навчання. Ми вдосконалювались, навчались, шукали, розвивали в собі науковців,  акторів, лідерів. Я вдячна Університету за всебічний розвиток, розвиток у сфері міжнародних відносин, можливість вивчати іноземні мови з найкращими спеціалістами, досліджувати різноманітні складові міжнародних відносин.

Яким є Ваше життєве гасло?

Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно – пропустять майбутнє. – Джон Ф. Кеннеді